Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneğinden Bölge Müdürü Vejdi Yiğit’e Ziyaret

Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği (TGKD) Başkan, Yönetim Kurulu Üyeleri ile Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri, Tosyalı hemşehrimiz Tarım Kredi Kooperatifi Ankara Bölge Müdürü Sayın Vejdi Yiğit’i makamında ziyaret etti.

Ankara’da bulunan Tarım Kredi Kooperatifi Bölge Müdürlüğünde gerçekleşen ziyarette konuşan Bölge Müdürü Sayın Vejdi Yiğit, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kurum hakkında bilgiler verdi.

Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği Başkanı Sayın Yusuf Varlık ise burada yaptığı konuşmada, dernek çalışmaları hakkında bilgi verdikten sonra, kendilerini kabul etme nezaketi gösteren, Tosyalı hemşehrimiz Tarım Kredi Kooperatifi Ankara Bölge Müdürü Sayın Vejdi Yiğit’e teşekkür etti.

Ziyarette, Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği Başkanı Sayın Yusuf Varlık, Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği Başkan Yardımcısı Gazeteci Yazar Sayın Mehmet Ulusoylar, Tosya Ziraat Odası Başkanı, Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Sayın Kadri Eken ve Tosya Tarım Kredi Kooperatifi Başkanı, Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Sayın  İhsan Koçgözlü yer aldı.

.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir